Millano

Aktualności

Obecność na targach ISM w Kolonii 11.04.2018

Millano Group począwszy od roku 2009 rokrocznie uczestniczy w Międzynarodowych Targach Słodyczy ISM w Kolonii. Jest to największa impreza branżowa w kategorii słodyczy i przekąsek na świecie. W roku 2018 targi odbyły się już po raz 48, uczestnikami byli przedstawiciele 73 krajów, swoje stoiska zaprezentowało ponad 1600 wystawców, a liczba odwiedzających przekroczyła 37 tysięcy osób.

Targi ISM dla Millano Group to liczne spotkania z kontrahentami z branży, źródło inspiracji oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów i zawarcia umów. Rok 2018 otworzył przed Millano Group kolejne możliwości dystrybucyjne na rynkach azjatyckich czy też w Urugwaju bądź Chile.

W związku z nowo podpisanymi kontraktami, firma podjęła dalsze działania udoskonalające procesy produkcji poprzez automatyzację i robotyzację linii produkcyjnych. Prowadzone są rozmowy dotyczące zakupu nowych maszyn, które znacznie przyspieszą proces produkcyjny, co zwiększy wydajność naszych fabryk. Dzięki inwestycjom Millano Group staje się coraz bardziej zauważalna na rodzimym rynku, jak i na rynkach światowych, co pozwoli nie tylko na dalszy rozwój, ale i na promowanie polskiego przemysłu na arenie międzynarodowej.

Zobacz także

Zobacz wszystkie